Интернет-магазин "Хуторок"

товары для дома, огорода и дачи

График работы:

ежедневно
с 8:00 до 22:00

098-35-84-751

095-68-51-225

Домашні автоклави
Домашні автоклави
Коптильні гарячого копчення
Коптильні гарячого копчення
Димогенератори
Димогенератори
Побутові інкубатори
Побутові інкубатори
Тандыры
Тандыры
Побутові газові балони
Побутові газові балони
Молочні сепаратори
Молочні сепаратори
Дров'яні печі
Дров'яні печі
Сушки для фруктов и овощей
Сушки для фруктов и овощей
Корморезки и зернодробилки
Корморезки и зернодробилки

Що таке автоклав і для чого він потрібен?

  • 22 July 2016 19:11:32
  • Reviews : 1
  • Views: 22317

Автоклав - це герметичний прилад, який служить для термічної обробки домашніх консервів. Автоклави дозволяють готувати м'ясо, рибу, курку, фрукти, ягоди в жерстяних або скляних судинах під підвищеним атмосферним тиском (4,5-5,5 атм) і температурою 120-125 ° С.

Закрутки, приготовані в домашньому автоклаві, виходять дуже смачними! Саме смак консервів і стимулює на покупку цього апарата. Консерви з автоклава можуть зберігатися значно довше, ніж звичайні, так як при обробці високою температурою гинуть шкідливі бактерії в продуктах.

Побутовий автоклав призначений домогосподаркам, рибалкам, мисливцям, дачникам і для всіх, хто любить дійсно смачну і здорову їжу.

Які бувають автоклави?

Автоклави бувають дуже різними: харчовими, медичними, стоматологічними, манікюрними. Всіх їх об'єднує один принцип дії, а саме - стерилізація при температурі понад 100 градусів і тиску вище атмосферного.

Як Ви вже, напевно, здогадалися, предметом стерилізації в одному випадку виступають харчові продукти, в іншому - всякого роду інструменти. Також, автоклави відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені, об'ємом і використовуваним джерелом нагрівання. Говорячи про домашніх автоклавах, виділяють апарати, виготовлені з харчової нержавіючої сталі і з вуглецевої сталі.

Автоклави з нержавіючої сталі

Автоклави з нержавійки, крім приготування консервів, дозволяють проводити парову обробку продукту і використовуватися в якості самогонного апарату. До недоліків автоклавів з нержавіючої сталі, можна, мабуть, віднести тільки їх вартість (у порівнянні з аналогом з вуглецевої сталі, вони дорожче в середньому в 4-5 разів), і дозволити собі покупку такого агрегату може далеко не кожен.

Автоклави з вуглецевої сталі

Автоклави з вуглецевої сталі (чорний метал, прокатна сталь), які надані Вашій увазі в нашому інтернет магазині істотно дешевше автоклавів з нержавіючої сталі, при цьому нітрохи не поступаються їм за якістю виконання своїх завдань. Основне призначення наших автоклавів - це приготування м'ясних, рибних і овочевих консервів (а так-же паштетів, соусів, варення і багато чого-чого іншого) в скляних банках, з закочують кришками. Автоклави з вуглецевої сталі вимагають догляду, а саме, після кожного приготування їжі необхідно насухо протирати внутрішні стінки автоклава (або підігріти його до випаровування рідини, що залишилася) і змастити їх олією. Таким чином ви уникнете процес іржавіння, і агрегат прослужить багато років.

Основні характеристики

За обсягом завантажуються банок автоклави бувають:

  • Маленькі (7-14 півлітрових банок);
  • Середні (14-20 півлітрових банок);
  • Великі (від 20-ти і вище).

Промислові автоклави, з місткістю понад тисячу банок, мають досить значні габарити. Саме вони використовуються для приготування звичних для нас магазинних консервів.

За типом нагрівання, можна умовно поділити на два види:

  • Класичні (або газові), що працюють від зовнішнього нагрівача (стають на газову плитку, вогнище, примус і т.д);
  • Універсальні - де нагрівальним елементом є вмонтований електричний тен з нержавіючої сталі (при цьому, електричні автоклави можна, також, нагрівати від газової плити).

У нашому інтернет магазині представлені обидва ці види в двох версіях:

  • Маленькі - на 7 літрових або 14 півлітрових банок;
  • Середні - на 14 літрових або 20 півлітрових банок.

У маленьких моделях півлітрові банки стають в два яруси, літрові - в один. У великих моделях: півлітрові в три яруси, літрові в два.

Електричні моделі трохи вище газових, так і в середині них, в 6-ти сантиметрах від дна, розташований тен. Над теном приварені три металевих прута, на яких розкладається металева площадка для розміщення банок.

Наостанок, рекомендуємо до Вашого перегляду короткий відеосюжет про автоклаві:


Читайте ще статті по темі:
 
Оставить отзыв  ↓
 
1 отзывов
0 ответов
1 оценок
100% 1 положительных
5  
Полезность отзывов
0 голосов
0  
 
 

Поділіться цією статтею в соціальних мережах, натиснувши на одну з кнопок нижче:

Top