Интернет-магазин "Хуторок"

товары для дома, огорода и дачи

График работы:

ежедневно
с 8:00 до 22:00

098-35-84-751

095-68-51-225

Домашні автоклави
Домашні автоклави
Коптильні гарячого копчення
Коптильні гарячого копчення
Димогенератори
Димогенератори
Побутові інкубатори
Побутові інкубатори
Молочні сепаратори
Молочні сепаратори
Сушки для фруктов и овощей
Сушки для фруктов и овощей

Що таке автоклав і для чого він потрібен?

  • 22 July 2016 19:11:32
  • Reviews : 1
  • Views: 24424

Автоклав - це герметичний прилад, який служить для термічної обробки домашніх консервів. Автоклави дозволяють готувати м'ясо, рибу, курку, фрукти, ягоди в жерстяних або скляних судинах під підвищеним атмосферним тиском (4,5-5,5 атм) і температурою 120-125 ° С.

Закрутки, приготовані в домашньому автоклаві, виходять дуже смачними! Саме смак консервів і стимулює на покупку цього апарата. Консерви з автоклава можуть зберігатися значно довше, ніж звичайні, так як при обробці високою температурою гинуть шкідливі бактерії в продуктах.

Побутовий автоклав призначений домогосподаркам, рибалкам, мисливцям, дачникам і для всіх, хто любить дійсно смачну і здорову їжу.

Які бувають автоклави?

Автоклави бувають дуже різними: харчовими, медичними, стоматологічними, манікюрними. Всіх їх об'єднує один принцип дії, а саме - стерилізація при температурі понад 100 градусів і тиску вище атмосферного.

Як Ви вже, напевно, здогадалися, предметом стерилізації в одному випадку виступають харчові продукти, в іншому - всякого роду інструменти. Також, автоклави відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені, об'ємом і використовуваним джерелом нагрівання. Говорячи про домашніх автоклавах, виділяють апарати, виготовлені з харчової нержавіючої сталі і з вуглецевої сталі.

Автоклави з нержавіючої сталі

Автоклави з нержавійки, крім приготування консервів, дозволяють проводити парову обробку продукту і використовуватися в якості самогонного апарату. До недоліків автоклавів з нержавіючої сталі, можна, мабуть, віднести тільки їх вартість (у порівнянні з аналогом з вуглецевої сталі, вони дорожче в середньому в 4-5 разів), і дозволити собі покупку такого агрегату може далеко не кожен.

Автоклави з вуглецевої сталі

Автоклави з вуглецевої сталі (чорний метал, прокатна сталь), які надані Вашій увазі в нашому інтернет магазині істотно дешевше автоклавів з нержавіючої сталі, при цьому нітрохи не поступаються їм за якістю виконання своїх завдань. Основне призначення наших автоклавів - це приготування м'ясних, рибних і овочевих консервів (а так-же паштетів, соусів, варення і багато чого-чого іншого) в скляних банках, з закочують кришками. Автоклави з вуглецевої сталі вимагають догляду, а саме, після кожного приготування їжі необхідно насухо протирати внутрішні стінки автоклава (або підігріти його до випаровування рідини, що залишилася) і змастити їх олією. Таким чином ви уникнете процес іржавіння, і агрегат прослужить багато років.

Основні характеристики

За обсягом завантажуються банок автоклави бувають:

  • Маленькі (7-14 півлітрових банок);
  • Середні (14-20 півлітрових банок);
  • Великі (від 20-ти і вище).

Промислові автоклави, з місткістю понад тисячу банок, мають досить значні габарити. Саме вони використовуються для приготування звичних для нас магазинних консервів.

За типом нагрівання, можна умовно поділити на два види:

  • Класичні (або газові), що працюють від зовнішнього нагрівача (стають на газову плитку, вогнище, примус і т.д);
  • Універсальні - де нагрівальним елементом є вмонтований електричний тен з нержавіючої сталі (при цьому, електричні автоклави можна, також, нагрівати від газової плити).

У нашому інтернет магазині представлені обидва ці види в двох версіях:

  • Маленькі - на 7 літрових або 14 півлітрових банок;
  • Середні - на 14 літрових або 20 півлітрових банок.

У маленьких моделях півлітрові банки стають в два яруси, літрові - в один. У великих моделях: півлітрові в три яруси, літрові в два.

Електричні моделі трохи вище газових, так і в середині них, в 6-ти сантиметрах від дна, розташований тен. Над теном приварені три металевих прута, на яких розкладається металева площадка для розміщення банок.

Наостанок, рекомендуємо до Вашого перегляду короткий відеосюжет про автоклаві:


Читайте ще статті по темі:
 
Оставить отзыв  ↓
 
1 отзывов
0 ответов
1 оценок
100% 1 положительных
5  
Полезность отзывов
0 голосов
0  
 
 

Поділіться цією статтею в соціальних мережах, натиснувши на одну з кнопок нижче:

Top