Интернет-магазин "Хуторок"

товары для дома, огорода и дачи

График работы:

ежедневно
с 8:00 до 22:00

098-35-84-751

095-68-51-225

Домашні автоклави
Домашні автоклави
Коптильні гарячого копчення
Коптильні гарячого копчення
Димогенератори
Димогенератори
Побутові інкубатори
Побутові інкубатори
Молочні сепаратори
Молочні сепаратори
Сушки для фруктов и овощей
Сушки для фруктов и овощей

Який автоклав краще вибрати?

  • 22 July 2016 19:11:32
  • Reviews : 0
  • Views: 13509

Вибір автоклава залежить від того, який обсяг продукту ви плануєте переробляти за один цикл, і як у Вас справи з газом і світлом.

Газовий або електричний.

Тут слід більше виходити з того, яка у Вас ситуація із забезпеченням газу та електрики. Питання доцільності та економії. Порівняємо ці два типи між собою:


До переваг газових автоклавів можна віднести те, що в середньому на 2 кг легше електричних і дешевше на 400 грн. Недоліком є ​​те, що їх можна нагрівати тільки від зовнішніх джерел нагріву (наприклад газова плита) і постійно стежити за силою вогню, щоб температура не виходила за робочий діапазон.


Електричні автоклави універсальні. Їх можна нагрівати як від електрики так і від зовнішнього джерела нагрівання. І навіть одночасно, що істотно прискорює процес розігріву до робочої температури. Також, електричні автоклави автоматично підтримують виставлену температуру, що дуже зручно. До недоліків можна віднести їх вага (в середньому вони важче газових на 2 кг) і відносну дорожнечу, вони дорожче газових автоклавів на 400 грн.

Тепер визначимося з розміром автоклава. Якщо Ви не плануєте заготовляти за раз велику кількість консервів, якщо Вам важлива компактність і відносно велика швидкість готування - то Ваш вибір маленький автоклав на 7 літрових або 14 півлітрових банок.


Якщо ж у Вас своє господарство і Вам необхідно обробляти великі обсяги продукту за раз - можемо порекомендувати автоклав, з місткістю в 14 літрових або 20 півлітрових банок.У всіх моделях автоклава допустима приготування будь-якої кількості банок. Зовсім необов'язково завантажувати його повністю.

В інтернет магазині "Хуторок" Ви можете вибрати будь-яку модель автоклава і отримати вичерпну консультацію з будь-якого, що цікавить Вас, питання.

Читайте статті на тему:
 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Поділіться цією статтею в соціальних мережах, натиснувши на одну з кнопок нижче:

Top