Интернет-магазин "Хуторок"

товары для дома, огорода и дачи

График работы:

ежедневно
с 8:00 до 22:00

098-35-84-751

095-68-51-225

Домашні автоклави
Домашні автоклави
Коптильні гарячого копчення
Коптильні гарячого копчення
Димогенератори
Димогенератори
Побутові інкубатори
Побутові інкубатори
Молочні сепаратори
Молочні сепаратори
Сушки для фруктов и овощей
Сушки для фруктов и овощей

Детально про пристрій електричного автоклава

 • 22 July 2016 19:11:32
 • Reviews : 0
 • Views: 7199

Побутовий автоклав, як уже було сказано вище, це герметично закривається камера, в якій відбувається нагрів води до 120 градусів (стандартна температура для приготування консервів) і утримується робочий тиск в діапазоні 4,5-5 атмосфер. Розглянемо, з чого складається наш автоклав (як приклад візьмемо електричну модель). Режим електричного автоклава - напівавтоматичний.

З чого складається автоклав? 1. Сталевий корпус
 2. Електрична коробка з термостатом
 3. Світлодіодний датчик (стан вкл / викл)
 4. Регулятор температури нагріву
 5. Провід з електричною вилкою
 6. вваренними металевий кожух для термометра
 7. Спиртовий термометр
 8. Пази для кріплення хрестовини з гвинтом
 9. Хрестовина з затискним гвинтом
 10. Кришка автоклава
 11. Запобіжний клапан
 12. Золотник
 13. Манометр

Тепер про все по-порядку:


Сталевий корпус

виготовлений з листа металу товщиною в 2 мм. У деяких покупців така товщина викликає недовіру і сумнів про безпеку автоклава. Однак, як показала практика, автоклав з металу такої товщини без проблем витримує всі 10 атмосфер, при нормальному робочому тиску в 4,5-5 атм. Також, така товщина металу дозволяє найбільш якісно проводити зварювання металу, що досить важко при її товщині понад 2-х міліметрів. Плюс до всього, на кришці автоклава розміщений запобіжний клапан, який не дозволить автоклава підвищити тиск понад 6-7 атмосфер. Тому, можемо Вас запевнити в цілковитій безпеці нашого автоклава.


Електрична коробка з термостатом

дозволяє встановлювати необхідну Вам температуру нагрівання від 50 до 150 градусів. Виставивши необхідну температуру за допомогою терморегулятора, автоклав почне нагрів. Після досягнення заданої температури автоклав автоматично відключається і знову включається, коли температура впаде на кілька градусів. Таким чином автоклав автоматично підтримує задану Вами температуру протягом усього часу готування. Все, що Вам необхідно буде зробити після досягнення потрібної температури (120 градусів) - це засікти час і вимкнути автоклав по його закінченні. Про тимчасові режимах для різних продуктів Ви можете прочитати в нашій статті .


Світлодіодний датчик

загоряється, сигналізуючи про процес нагріву автоклава, і відключається після досягнення виставленої температури на термостаті.


Провід з електричною вилкою

розрахований на напругу в 220 вольт. Потужність, споживана автоклавом - 2,2 кВт.


Регулятор температури нагріву

чорна кришечка, за допомогою якої регулюється температура нагріву автоклава.


вваренними металевий кожух для термометра

спеціальний отвір на корпусі автоклава, куди заливається машинне масло і вставляється спиртової термометр. Так як електрична коробка, при виставленні температури, має невелику похибку +/- 5-7 градусів, то точну температуру слід встановлювати, орієнтуючись на показання спиртового термометра. Машинне масло необхідно для обволакивания кінця термометра і коректного відображення температури (бо повітряний простір усередині кожуха - свого роду теплоізоляція для термометра, яку ми і усуваємо машинним маслом).


Спиртовий термометр

власне, термометр, на свідчення якого слід орієнтуватися під час роботи автоклава.


Пази для кріплення хрестовини з гвинтом

служать в якості опори для затискного гвинта.


Хрестовина з затискним гвинтом

гвинт, щільно затискає кришку автоклава, завдяки якому досягається повна герметичність під час його роботи.


Кришка автоклава

кришка, яка затискається затискним гвинтом. Під кришкою знаходиться заглиблення (канавка) в яку вставляється ущільнювальна гумка. Завдяки цьому досягається найбільш щільний контакт кришки з горловиною автоклава.


Запобіжний клапан

регульований спусковий (запобіжний) клапан. Спочатку налаштований на 6-7 атмосфер, при досягненні яких підбурює надлишковий тиск. В основному використовується для стравлювання залишився тиску після охолодження автоклава.


Золотник (або ніпель)

використовується для закачування початкового тиску в 1,5 атмосфер за допомогою автомобільного насоса або велосипедного. Це робиться для того, щоб під час нагрівання автоклава кришки банок не відкривалася.


Манометр

прилад, який показує тиск в автоклаві . Зростання тиску в автоклаві безпосередньо залежить від його температури, тому уважно стежте за показаннями на спиртовому термометрі.Читайте статті на тему:
 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Поділіться цією статтею в соціальних мережах, натиснувши на одну з кнопок нижче:

Top